Yatılı bebek bakıcısı fiyatları 2019

Profesyonel bebek bakıcısı firması olarak, referanslı yatılı bebek bakıcısı pörtföyümüzle ,  28 yıldır, İşkur izinli bebek bakıcısı danışmanlık hizmeti vermekteyiz ve sizlere, yatılı bebek bakıcısı fiyatları 2019, evde çalışan yatılı bebek bakıcısı fiyatları 2019  ile ilgili, yaklaşık olarak ücret bilgileri paylaşmak istiyoruz.

 Yatılı bebek bakıcısı fiyatları 2019

*İstenilen iş tanımı, tecrübe, eğitim, referans ve beklediğiniz sorumlulukların ağırlığı ücretin miktarını, yani yatılı bebek bakıcısı fiyatlarını etkilemektedir. Yatılı bebek bakıcısının donanımı ve sahip olduğu deneyimlerinin kalitesi de, beklentilerinize göre değişebilir.

*Bebeğiniz yenidoğan grubunda ise, yani 0-6 ay bebek veya 6-12 ay bebek, arasında ise, kesinlikle daha önce, bu aylardaki bebeğin bakım sorumluluğunu almış, yatılı bebek bakıcısı öneriyoruz.

Yatılı bebek bakıcısı fiyatları 2019

Bebeğinin tüm sorumluluğu için, yatılı bebek bakıcısı ücretleri 2019 ;

4000 ile 5000 tl arasında değişir. Eğer, dadı tarzında, eğitimli ve bazı sertifikalara sahip olmasını isterseniz, bu ücretler değişmektedir ve  bebek bakıcıları ile karşılıklı görüşürsünüz. Bunun yanı sıra, çalışmayan anne iseniz ve daha çok ev işlerinde yardımcı olacak, gerektiğinde bebeği bırakabileceğiniz, anne yardımcısı bebek bakıcısı ise aradığınız hizmet, 3500 – 4000 tl civarında yardımcı bakıcılarla da görüşebilirsiniz. Aradaki fark, çalışan annenin bebeğine bakmış bebek bakıcısı ile ev hanımı annenin gözetiminde bebek bakmış bebek bakıcısı olmasıdır. Yani deneyim farkıdır.

Yatılı bebek bakıcısı fiyatları araştırmanızda, bebeğiniz 1 – 3 yaş arasında ise, 1 – 3 yaş arasında, bebek bakımı için, kesinlikle daha önce, bu yaş grubu bebekli bir ailede çalışmış yatılı bebek bakıcısı öneriyoruz.

Eğer, dadı tarzında bebek bakıcısı arıyoruz diyorsanız;

Eğitimli (çocuk gelişimi mezunu bebek bakıcısı) ve bazı sertifikalara sahip olmasını isterseniz, bu ücretler değişmektedir ve bunu, bu tarz bebek bakıcıları ile karşılıklı görüşürsünüz.

“Yatılı bebek bakıcıları; öncelik bebek olmak koşuluyla; ailenin ev işlerinde destek verip; yemek ve günlük toparlama işlerinden sorumlu olabilir ve bu iş tanımında daha önce çalışmış; referanslı yatılı bebek bakıcısı bayanlar olmaktadır”

28 yıllık bilgi ve deneyimimizle; yatılı bebek bakıcısı fiyatları 2019 konusunda; detaylı bilgi almak isteyen ailelerimize bizi arayın diyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Uzmanı
Güldan ŞAHBAZ
08.07.2019

Güldan ŞAHBAZ

Yazar - İnsan Kaynakları Yöneticisi.
İnsan Kaynakları üzerine 22 yıldır profesyonel iş hayatının içerisinde bulunan yazarımız, halen Berkay Danışmanlık İK firması İnsan Kaynakları Yöneticisi ve Kurucu ortağıdır. Aynı zamanda iki kız çocuğu annesidir.

Yazımızı Paylaşmak için;
Yorum Yapılmamış

Bir Yorum Yaz

Referans Mektuplarımızı ve Tüm Referanslarımızı inceleyebilirsiniz.