Yatılı Bakıcı İş İlanları

Yatılı bakıcıların iş bulmak için kullandıkları, Yatılı bakıcı iş ilanları platformu, sosyal medya ve internet sayfalarında oldukça işlevsel hale gelmiştir. Bakıcılık sektörünün pazar payı çoğaldıkça, bakıcılık mesleğinin talebi ve başvurusu da artmış bulunmaktadır. Bizler 29 yılı geride bırakan bir, yatılı bakıcı, yatılı yardımcı, danışmanlık firması olarak, uzun yıllar içerisindeki, sektör evrilmelerini bilinçlenerek geçirdik. Bu nedenle, daha çok kaliteli ve tecrübeli yatılı bakıcı portföyüne sahip olabilmek için, Yatılı bakıcı iş ilanları, web sayfamızda yayınlamaktayız.

Yatılı Bakıcı İş İlanları

Yatılı bakıcı iş ilanları vermekteki hedeflerimiz;

 • Daha çok yatılı bakıcıya iş alanı açmak ve iş bulmak
 • Yatılı bakıcı, gündüzlü bakıcı, yatılı yaşlı bakıcı, yatılı hasta bakıcı mesleklerine verilen önemi ve gelişimi arttırmak. Çünkü talep arttıkça, mesleğinde daha başarılı olmak isteyen eğitimli ve donanımlı insanlarda ihtiyaç artacaktır.
 • Kadınlara ait bu iş kolu olan, bakıcılığın, mesleki kalitesini yükseltmek
 • Yatılı bakıcı arayan aileler için, istedikleri bakıcıyı bulmaları adına, daha fazla Yatılı bakıcı aday seçenekleri sunabilmek
 • Eğitimli yatılı bakıcı arıyorum, tecrübeli yatılı bakıcı arıyorum, güvenilir yatılı bakıcı arıyorum, referanslı yatılı bakıcı arıyorum ihtiyacında olan ailelere, daha iyi adaylar sunarak, mesleğin kalitesini yükseltmek.

Yatılı bakıcı iş ilanlarından iş başvurusu yapan bakıcı adayları nasıl elemelerden geçiyoruz?

 • Sabıka kaydı, ikametgah belgesi ve kimlerle yaşadığı gibi, güvenlik araştırmalarından geçiriyoruz.
 • Referansı olmayan aday kabul etmiyoruz.
 • Elemanlardan aldığımız referans bilgilerini detaylı araştırıp, kontrol ediyoruz.
 • Elemanların fiziksel ve zihinsel olarak, bebek bakıcılığı, çocuk bakıcılığı, yaşlı bakıcılığı, hasta bakıcılığı mesleğine yeterliliğini test ediyoruz.
 • Özel hayatı konusunda da, bilgi sahibi olup, düzenli bir hayatının olduğundan emin oluyoruz.
 • Olumlu olumsuz tüm özellikleri hakkında veriler toplayarak, psikolojik olarak tanımaya çalışıyoruz. İşini severek yapan ve uyumlu pozitif yapıya sahip olması dahilinde, iş bulmayı tercih ediyoruz.
 • Kimya olarak sakin, sabırlı ve sevgi dolu olması, bebek bakıcısı olabilmesi için en önemli özelliklerdir. Bu meziyetlere sahip olduğunu anlamak için, bazı yazılı ve sözlü testlerden geçiriyoruz.
 • Sonrasında, iş bulmaya karar verdiğimiz adayları, istedikleri işlere yerleştirmek için çalışmalar yapıyoruz.

Yatılı bakıcı iş ilanlarındaki en önemli hedeflerimiz;

Bu sektörde iş arayışında olan ve işe ihtiyaç duyan insanlar, çocuğunu okutmak, evini geçindirmek, ev sahibi olmak, hasta eşine veya aile yakınlarına bakmak gibi hedefleri oluyor. Çoğu zamanda, eşinden ayrılmış veya eşi vefat etmiş, hem anne hem baba olan kadınlara iş bulmak, bize kutsal bir hizmet yapmanın şevkini veriyor. Bizler, elemanlarımızı yoldaşlarımız olarak görüyoruz. Onların sevdiği işi yapmasını sağlıyoruz.

Yatılı Bakıcı İş İlanları

Ağırlıklı olarak verdiğimiz bakıcı ilanları;

Yatılı bakıcı iş ilanları

Gündüzlü bakıcı iş ilanları

Bebek bakıcısı iş ilanları

Çocuk bakıcısı iş ilanları

Eğitimli bakıcı iş ilanları

Dadı iş ilanları

Elemanlarımız bize Yatılı bakıcı iş ilanları yoluyla başvurduklarında, derinlemesine konuşup, onları anlamaya çalışıyoruz. Çünkü, her insan farklı meziyetlere ve yeteneklere sahiptir. Yapmaktan mutlu olduğu branşta çalışırsa, hem kendi için, hem de hizmet verdiği işvereni için, daha sağlıklı ve uzun vadede çalışacaktır. Elemanın duygusal yapısı ve kişiliğini iyi anlayıp, gerçekten mutlu çalışıp anlaşacağı aynı frekansta aile ile eşleştirmeye çalışıyoruz. Bunun yanı sıra, kültürel ve geleneksel anlamlarda da uyumlu olabilecekleri bir ortam olmasını sağlıyoruz. Çünkü, bu iki taraf içinde saygılı ve huzurlu bir çalışma ortamı için, bu uyum çok önemlidir. İyi ailelerde, uzun yıllar mutlu ve huzurlu çalışmak için bizi arayın.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Yöneticisi

GÜLDAN ŞAHBAZ -30.04.2021

 

 

Yazımızı Paylaşmak için;
Yorum Yapılmamış

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.

Tüm Bebek Bakıcısı Branşları Arasında İhtiyacınız Olan Bakıcıyı Hemen Bulun!
error:
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?