Profesyonel Dadı Hizmeti

Profesyonel Dadı ’nın, kesinlikle yeni doğan tecrübeli dadı olması, mesleki olarak yeni doğan hijyeni kurallarına tam anlamıyla hakim,  bebek bakıcısı olarak da çalışmış, bebeğin beslenme düzeni ne hakim, ilkyardım eğitimi almış, bebek masajı konusunda bilgili, çalıştığı aileye her türlü seyahat ve gezilerinde bebekle beraber katılabilen profesyonel profesyonel dadı isteme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Daha çok personelli yardımcı çalıştıran ailelerde hizmet veren yeni doğan bebek dadısı, çalıştığı ailede sadece dadı iş tanımında çalışır, eviniz İle ilgili hiçbir ev işi sorumluluğu almazlar.

Bir profesyonel dadı dürüst, güvenilir, anneyle uyumlu, iyi niyetli, sevecen, saygı mesafesini iyi koruyan ve şefkatli olmalıdır. Bebeğin temel bakımı yanı sıra bebeğin gelişimi ile ilgili bilgiler e tam anlamıyla sahip tecrübeli dadı olmalıdır.

Dadı hizmeti aldığınızda, dadıdan bebeğin sağlıklı bir ortamda büyümesi için hijyenik ortam sağlamasını ve kişisel bakımına da dikkat etmesini beklemeniz en doğal hakkınızdır.

Berkay Danışmanlık olarak bizi ” dadı arıyorum “ diye aradığınızda , kaliteli ailelerin yanında çalışmış, referansları güçlü dadı portföyümüzden, sizin istediğiniz niteliktekilere uygun itinayla seçerek birebir görüşmenizi sağlıyoruz. Ayrıca tecrübeli dadı adayı nın özel yaşamının da düzenli ve özenli olmasına dikkat ediyor, sizin kültür ve kalitenize uygun olmasına özen gösteriyoruz.

Profesyonel Dadı şirketi

Profesyonel Dadı Hizmeti

En iyi dadı ajansı olarak, evinizin patronu öncelikle anne ve bebek olduğunu bilerek, profesyonel dadı hizmeti alacağınız çalışanınızdan, anneyle, babayla, aile büyükleri ile kimya olarak uyuşması konusuna dikkat ederek, aynı dili konuşan, annenin kriterleriyle örtüşen profesyonel dadı olması her şeyden önemlidir, diyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları olarak, bebeğinizi emanet edeceğiniz , güvenilir ve tecrübeli profesyonel dadısı hizmeti   vermekteyiz. Yıllardır bebek bakıcısı mesleğini en profesyonel çizgide sürdürmüş beyaz yaka kalitesine sahip donanımda dadı portföyümüz hazırdır.

Bebeğinize gerçek anlamda sevgisini verebilecek, iyi ailelerden referanslı dadı arıyorum diyorsanız, profesyonel dadı için, en iyi dadı şirketi ve dadı ajansı olarak bizi arayın.

Tüm Bebek Bakıcısı Branşları Arasında İhtiyacınız Olan Bakıcıyı Hemen Bulun!
error:
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?