Bebek Bakıcısı Hizmetini Profesyonel Bir Firmadan Almanın 10 Artısı

Profesyonel bakıcı ajansının artıları, konulu yazımızda,  bebek bakıcısı arıyorum diyen  ailelerin, dikkat etmesi gereken, bilmesi gereken ve iyi araştırarak karar vermeleri gereken konu olup, yoğun çalışan ailelerin bebek bakıcısı ihtiyacı veya evde bebek bakıcısı hizmeti almak isteyen aileler için hazırlamış bulunmaktayız.

Profesyonel bakıcı ajansının artıları

Profesyonel bakıcı ajansının artıları

1 – Yeni doğan bebeğime bakıcı arıyorum diyorsunuz, size bu konuda destek olacak, aile yakını veya tanıdık bir çevre yok ise, bu sektörle de yeni tanışıyorsanız,  bebek bakıcısı danışmanlığı bulmak için harekete geçmiş olabilirsiniz. Tavsiye üzerine veya internetten ulaştığınız bir bebek bakıcısı şirketi ile iletişime geçtiğinizde, sizinle konuşan insan kaynakları danışmanının, sizi ne kadar dinlediği ve anladığı çok önemlidir. Gerek soruları ve doğru yönlendirmeleri de size güven köprüsü oluşturacaktır. Sonrasında, size sunacağı tecrübeli bebek bakıcısı adaylarıyla da, sizi ne kadar anladığının göstergesi olup, evde bebek bakımı hizmeti alıp alamayacağınıza karar verirsiniz.

2 – Profesyonel danışmanlık şirketi sizin neden yardım istediğinizi bilir. Çevrenizde bu işi profesyonel şekilde yapan bir referanslı çocuk bakıcısı olmadığını bilir.

3 – Profesyonel bakıcı ajansı, sizin zaman ve imkan bulamadığınız, güvenlik, deneyim, tecrübe gibi öncelik ve şartlarınız için başvurduğunuzu bilir.

4 – Profesyonel bebek bakıcısı danışmanlık hizmeti vermek için, uzun yılların verdiği kaliteli bakıcı portföyü ve bilgi birikimine sahiptir.

5 – Birçok abuk sabuk, bebek bakıcısı adayı ile görüştünüz, hiçbiri size profesyonel gelmedi ve adaylar da çok yetersizdi. Çok aday görmek demek, aradığınızı buldunuz anlamına gelmez. Gerçekten profesyonel bir yardım ile hareket etmek istiyorsunuz.

6 – Siz çocuğunuza alacağınız bebek bakıcı hizmeti içinde, bakıcının bebek gelişimine katkısı ve de bakıcının çocuk eğitiminde önemi gibi, temel inançlarınız var. Bilinçli anne babalar olarak, farkındasınız ki, bebek bakıcısı, sadece çocuğa bakmaz, sadece öz bakım yeterli değil, artık çağımızın çocukları hızlı öğreniyor ve çok akıllı yönlendirmek gerekiyor. Bu konuda hemfikir olacağınız adres, profesyonel bebek bakıcısı firmasıdır.

Profesyonel bakıcı ajansının artıları

7 – Bebek bakıcısı ile mesafeli ve saygı çerçevesinde ilişkisi kurmak istiyorsunuz. Mahalle çevresinde, arada bir bebek emanet edilmiş, profesyonellikten uzak, üslupsuz, bilgisiz, yetersiz insanlarla muhatap olup, bu tarz kişilere bebeğinizi bırakmak istemiyorsunuz. Bu konuda bilinçli bir yardımı alarak, beklentilerinizi profesyonel bakıcı ajansından hizmet alarak gerçekleştirebilirsiniz.

8 – Bebeğinizin gelecek planlarını sağlam temellerde atmak ve kariyerine devam eden mutlu bir anne olabilmek için, çalışmak zorundasınız. Bebeğinizi, özgüveni olan, ayakları yere sağlam basan, saygıdeğer, başarılı, sağlıklı ve mutlu bir birey olarak yetiştirilmesini istiyorsunuz. Bu çerçevede, bu değerlere sahip bebek bakıcısı bulmanın yolu, profesyonel yardım almaktır.

9 – Bir anne ve baba olarak, kendi çocuk yetiştirme tarzınız ve  kurallarınız var. Bu kuralları doğru yönetmek ve uygulatmak istiyorsunuz. Kapasiteli ve uyumlu, bu işi meslek olarak gören, akıllı ve güvenilir bebek bakıcısı istiyorsunuz. Bu nedenle profesyonel yardım almak istiyorsunuz.

10 – Enerjisi yüksek ve günümüz yeniliklerine açık, bebeğinize istediğiniz düzende hareket edip, bebeğin yemek düzeni, bebeğin uyku düzeni gibi, bebeğin rutinini yönetebilecek beceriye sahip, zihinsel ve fiziksel gelişimde aktif katkıda bulunacak bebek bakıcısı ile çalışmak istiyorsunuz. Bütün bunları profesyonel bir yardımla alabilirisniz.

27 yıllık profesyonel bebek bakıcı portföyü ve tecrübemizle bebek bakıcısı arıyorum diyen tüm ailelerimiz için; Profesyonel bakıcı ajansının artıları konulu yazımızı, sizlerle paylaştık. Profesyonel bebek bakıcısı ile çalışarak gözünüz arkada kalmadan, bebeğinizi emanet etmek istiyorsunuz. Sakin, sabırlı, sevecen, bebekle olmaktan gerçekten mutlu olan, anaç ve vicdanlı bir bebek bakıcısı ile çalışmak istiyor sorsanız bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları Uzmanı
Güldan ŞAHBAZ
29.04.2019

Güldan ŞAHBAZ

Yazar - İnsan Kaynakları Yöneticisi.
İnsan Kaynakları üzerine 22 yıldır profesyonel iş hayatının içerisinde bulunan yazarımız, halen Berkay Danışmanlık İK firması İnsan Kaynakları Yöneticisi ve Kurucu ortağıdır. Aynı zamanda iki kız çocuğu annesidir.

Yazımızı Paylaşmak için;
Yorum Yapılmamış

Bir Yorum Yaz

Referans Mektuplarımızı ve Tüm Referanslarımızı inceleyebilirsiniz.