Prematüre Bebek Bakımı

Prematüre bebek ; bebeğin beklenen tarihten daha erken bir zamanda doğduğunda kullanılan bir terimdir. Normal gebelik süresi 38 hafta ile 42 hafta arasında sürer. Gebelik 37 haftadan önce sonlanırsa doğan bebeğe prematüre bebek olarak adlandırabiliriz. Prematüre olarak dünyaya gelen bebekler çoğu zaman yoğun bakım desteği ile bir süre hastanede misafir edilmektedir. Bebeğinizin kendi kendine nefes aldığında, vücut ısısını koruyabildiğinde, emzirme ve biberonla beslenebildiğinde ve düzenli kilo almaya başladığında hastanede prematüre bebek bakımı sürecini tamamlamış olur.

Prematüre Bebek Bakımı

Prematüre Bebek Bakımı

Bu zorlu süreçte; sizin ve bebeğinizin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak profesyonel, eğitimli, sertifikalı ve diplomalı prematüre bebek bakıcısı ile sizi buluşturuyoruz. Prematüre bebekler iniz için; sorumluluk sahibi olan, dürüst, sabırlı, sakin, vicdanlı, anne ile anlaşabilecek uyumlu kişilikte olan; doktorun ve annenin verdiği talimatları takip edebilen; kendi bilgi ve deneyimlerini aile ile paylaşabilen, samimi ama mesafeli olabilen; empati yapabilen, hijyen kurallarına ve düzene önem veren bir prematüre bebek bakıcısı olmalıdır.

Aile olmanın can damarı tabii ki bebek sahibi olmaktır. Evlat sahibi olan ve prematüre bebek bakımı için; prematüre bebek bakıcısı arıyorum diyen tüm değerli aileler için 1991 yılından bu zamana kadar, bebek bakıcısı ajansı olarak, yatılı bebek bakıcısı, gündüzlü bebek bakıcısı , part-time bebek bakıcısı ihtiyaçlarınıza cevap verdiğimiz gibi prematüre bebek bakıcısı arayışınız için de siz değerli ailelerin her zaman yanında olmak için hazırız.

İşkur’a bağlı bakıcı ajansı olarak, yasal mevzuatlara uygun olarak prematüre bebek bakıcısı hizmeti vermekteyiz.

28 yıllık tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile kaliteli eleman kadromuzdaki kriterlerinize uygun; prematüre bebek bakımı hakkında bilgi ve donanıma sahip, yeni doğan bebek bakıcısı ve prematüre bebek bakıcısı arayışınızda, en iyi bebek bakıcı şirketi olarak bizi arayın.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları
Uzman İnsan Kaynakları Danışmanı
GÜLDAN ŞAHBAZ – 06.01.2020

Güldan ŞAHBAZ

Yazar - İnsan Kaynakları Yöneticisi.
İnsan Kaynakları üzerine 22 yıldır profesyonel iş hayatının içerisinde bulunan yazarımız, halen Berkay Danışmanlık İK firması İnsan Kaynakları Yöneticisi ve Kurucu ortağıdır. Aynı zamanda iki kız çocuğu annesidir.

Yazımızı Paylaşmak için;
Yorum Yapılmamış

Bir Yorum Yaz

Referans Mektuplarımızı ve Tüm Referanslarımızı inceleyebilirsiniz.