Hakkımızda

En iyi bebek bakıcısı şirketi; Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları Tic. Ltd. Şti. olarak titiz ve çağdaş iş anlayışımızla “ İşkur 106 nolu özel istihdam bürosu” olarak aldığımız yetkimizle size en güvenilir, en hızlı ve doğru hizmeti vermek sorumluluğunda kalitemizi 33 yıldır sürdürüyoruz.

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları Tic. Ltd. Şti. kanun hükümleri gereğince, iş ve işçi bulmaya aracılık faaliyetleri ile danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin yanı sıra, iş arayanlara, yurt içi ve yurt dışında istihdam sağlamak, gerçek ve tüzel kişiliklere de çeşitli işler için aradıkları niteliklere uygun işgücü temini konusunda insan kaynakları hizmetleri vermektedir.

 

Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

İnsan kaynaklarında aile şirketimizle 31. yılımızın verdiği güvenceyle çalıştığımız işveren ve elemanlarımızla tek ilkemiz, doğruluk ve güvenle hareket edip gerçek hizmeti vermek olmuştur. Türkiye İş Kurumu’nun yürürlükteki bu kanun mevzuatına uygun olarak da şirketimiz kanunlara uygun dürüst anlayışına devam etmektedir.

Şirketimiz 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince 31.01.2006 tarih ve 106 nolu özel istihdam bürosu olarak yetkilendirilmiştir.

“Önce Güven, Sonra Hizmet.”

en iyi bebek bakıcısı şirketi

Tüm Bebek Bakıcısı Branşları Arasında İhtiyacınız Olan Bakıcıyı Hemen Bulun!
error:
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?