Eğitimli Bebek Bakıcısı Arıyorum

Anne ve babaların, bebeklerine karşı daha ilk aylardan başlayan bakış ve ilgileri nedeniyle, bebeklerine değerli olduğunu hissettirecek, davranış, konuşma ve katkı yapacak eğitimli bebek bakıcısı arıyorum derler. Bu şekilde beklentisi olan aileler için, yenidoğan bebek bakıcısı olarak eğitimli bebek bakıcısı hizmeti vermekteyiz.

Eğitimli Bebek Bakıcısı Arıyorum

Eğitimli bakıcın önemi nedir?

Günlük yaşantımızda farkında olduğumuz ya da olmadığınız binlerce seçimde ve harekette, çocuğunuzun yaşamını oluşturuz. Bu seçimlerden en önemlisi çocuğunuz için alacağınız, eğitimli bebek bakıcısı hizmetidir.

Bebeklerimiz, muhteşem donanımlarla dünyaya gözünü açar.

Bu donanımlar aslında bebeğin geleceğini oluşturacak mükemmel donanımlardır. Bu nedenle, bebeğin özgüveni oluşturmak gerekir, bebeğin bakımıyla ilgili her şey için, çalışan bir annesiniz ve eğitimli bebek bakıcısı arıyorumdiyorsunuz. Çünkü siz, bebeğin gelişiminde bakıcının önemi ve bebeğin eğitiminde bakıcının önemi konusunda, bilinçli bir ailesiniz , Doğduğu andan itibaren, bebeğe bir birey gibi davranmak gerektiğinin farkındasınız.

‘’Eğitim sadece bir diploma değildir, okuyan, kendini geliştiren ve bakıcılık mesleğini yeni şeyleri öğrenmeye adayan kaliteli bakıcılarda, hem mesleki yönde kendini parlatır, hem de aydınlık bir kafa yapısında, eğitimli bakıcılardır’’

Bebeğin gelişim öncelikleri nelerdir?

Sizin önceliklerinizi ve bebeğiniz için hayal ettiklerinizi bizimle paylaşmanız, sizi dinlememiz bizim için çok önemlidir. Genelleme yapar isek şu ana başlıklarda ihtiyaçlara cevap verebiliyoruz.

*Bebeğin öz bakımı ve fiziksel gelişimi

*Bebeğin duyularının ve duygularının gelişimi

*Bebeğin motor gelişimi

*Bebeğin dil gelişimi

*Bebeğin özgüven gelişimi

*Bebeğin davranış gelişimi gibi

ve birçok ihtiyaç duyacağınız alanda sağlayabileceğimiz bebeğin gelişimi gereksinimlerine, profesyonel anlamda size ışık tutacak bebek bakıcısı, eğitimli bebek bakıcısı sunuyoruz.

Bebek bakıcı ile ilk defa çalışacak ebeveynlere tavsiyelerimiz;

 -Güvenlik bilgileri; Sabıka kaydı, ikametgah, aile hayatı

-Detaylı referans bilgileri; Kaç yıldır bu işi yapıyor, çalışma süreleri, ay ve yılına göre sorumluluğunu aldığı bebekler, tecrübelerinin süresi ve ayrılma nedenleri

Daha önce yatılı bakıcı olarak mı çalışmış, gündüzlü bakıcı olarak mı çalışmış.

Aldığı eğitim sertifikaları, diploma vb. belge fotokopileri

Bulaşıcı hastalıklar testlerini yaptırmasını isteyebilirisiniz.

Eğer evinize bakıcı kamera sistemi yaptırmak istiyorsanız, bakıcı işe almadan yaptırmalı ve bu durumu bakıcıyla en baştan paylaşmalısınız.

-Yatılı bebek bakıcısı ile çalışacaksanız, bakıcıya ayrı oda tahsis etmeli, izin günleri ve seyahat esnekliklerini konuşmalısınız.

-Gündüzlü bebek bakıcısı ile çalışacaksanız, ihyiyaç duyulan mesai saatlerini belirleyerek konuşmalısınız.(eğer çalışıyorsanız ve doğum iznine göre esnek saatte anlaşırsanız, sonradan saat değişiklikleri yapmak, sizi oldukça güç duruma sokabilir)

 Eğitimli bebek bakıcısı arıyorum demek;

Herşeyden önce, bebeklerimizin mutlu ve sağlıklı bireyler olarak yetişmesi içindir. Bebeğinizin geleceği için, öz değeri ve özgüveni düşük bir bebek bakıcısı ile asla çalışmayın diyoruz. Aklı başında her ana baba bebeğini yaşama hazırlamak ister; bebeğinin gelecekte güçlü, saygıdeğer, kendisine güvenen yetişkin olacak şekilde büyümesi ister. Bu nedenle, eğitimli bebek bakıcısı ile çalışmayı, en iyi okula gitmesini ve en saygın mesleği edinmesi için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

1991 yılından bu yana kurumumuz, 29 yıllık bebek bakıcısı ajansı olarak eğitimli bebek bakıcısı hizmeti alanında, bebek bakıcısının önemi konusuna en çok özeni ve dikkati vererek hizmet vermeye devam etmektedir. Bebeklerini, gelecekte, kendi ayakları üstünde güçlü bir kişi olarak görmek isteyen anne babalar, bebeklerinin aklının gelişmesine önem vermelidirler. Bu nedenle, bebekle kaliteli vakit geçirmek konusuna önem veren aileler, eğitimli bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız, bizi arayın.

 

 Berkay Danışmanlık İnsan Kaynakları

 İnsan Kaynakları Yöneticisi

GÜLDAN ŞAHBAZ -19.03.2021

 

 

Yazımızı Paylaşmak için;
Yorum Yapılmamış

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.

Tüm Bebek Bakıcısı Branşları Arasında İhtiyacınız Olan Bakıcıyı Hemen Bulun!
error:
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?