Bebek Hemşiresi Hizmeti

Doğumdan önce anneler tüm hazırlıklarını yapmış olmak ister. Bu hazırlıkların içinde doğum sonrası dönemi rahat ve sorunsuz geçirmek isteyen anneler için, bebek hemşiresi hizmeti vermekteyiz.

Bu hizmeti evde alarak  bebeği doğduktan sonrası için, uykusuz kalmadan, bebeğin rutinini ve öz bakımını mükemmel bir şekilde düzene sokmak isteyen anneler için hizmete hazırız.

Ailelere verdiğimiz hizmetler arasında, part timeyatılı, gündüzlü bebek hemşiresi olarak yer almaktadır.

Hemşire, eğitimini sağlık meslek okullarının veya yüksekokulların bebek alanında eğitim aldıktan sonra hastane bebek bölümü tecrübesi de yaşarlar.

Diplomalı hemşire olmanın yanı sıra, birçok saygın ailelerin yanında bebek hemşireliği sorumluluğu almış referanslara sahip olurlar.

Bu hizmetimizin  içerisinde, bebeğin fizyolojik kontrolleri , anneye bebek bakımı eğitimi (sözlü ve uygulamalı) anneye emzirme teknikleri eğitimi, annenin göğüs bakımı eğitimi, bebeğin öz bakım notları ve bilgilendirmeleri, bebeğin göbek bakımı, bebeğin banyo teknikleri, bebeğin masaj teknikleri, gaz çıkarma yöntemi , anneye doğum sonrası lohusalık desteği ve anneyi bebek konusunda bilinçlendirmektir.

Bebek Hemşiresi şirketi

Bebek bakıcısı ajansı olarak,

bebek hemşiresi arıyorum diyen tüm ailelere, kaliteli, profesyonel bebek hemşiresi, prematüre ve yeni doğan bebek hemşiresi vermekteyiz.

Yeni doğum yapmış ya da yapacak olan anneler, doğum sonrasını en iyi şekilde, en profesyonel ellerden, mükemmel bir düzen içerisinde, bebeğinin bakımını yürütmek isterler. Bu noktada,  hemşire işe almak isteyen tüm ihtiyaç sahiplerini bebek bakıcısı danışmanlık şirketi olarak iletişime geçmelerini bekliyoruz.

Tüm Bebek Bakıcısı Branşları Arasında İhtiyacınız Olan Bakıcıyı Hemen Bulun!
error:
Mesaj Gönder
Hemen Bakıcı Bul!
İnsan Kaynakları Uzmanı
Merhaba 👏
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?